Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Łódź

Koncert-podziękowanie w Łodzi

7.12.2010, nieprzypisany

13 listopada odbył się szczególny koncert. Na terenie łódzkiego zakładu energetycznego Polskiej Grupy Energetycznej (PGE) wystąpili Jarek Wajk oraz łódzcy soliści i zespoły gospel. Była to forma podziękowania pracownikom firmy za włączenie się w pomoc powodzianom. Imprezie towarzyszył również cel charytatywny.
 
– Wśród łódzkich energetyków zebraliśmy sporą sumę podczas akcji na rzecz ofiar żywiołu, prowadzonej przez nas w ramach zbiórki publicznej Chrześcijańskiej Służby Charytaywnej. Chcieliśmy się jakoś odwdzięczyć – mówi Henryk Turczak, kierownik lokalnej filii ChSCh, która była organizatorem koncertu.

W trakcie imprezy, oprócz byłego wokalisty Oddziału Zamkniętego, zaśpiewali: zespół Sola Gratia, zespół Korab oraz Mirosław Karauda z synami. Występ obejrzało i wysłuchało blisko 200 osób.

Ponadto organizatorzy koncertu podziękowali dyrekcji zakładu za włączenie się w pomoc powodzianom. Przeprowadzili również zbiórkę na rzecz Marka Kurczewskiego, który w wyniku choroby Heinego-Medina jest osobą niepełnosprawną i porusza się na wózku inwalidzkim. Zebrana kwota – 2 tys. zł posłużyła do przystosowania jego mieszkania do potrzeb osoby z niepełnosprawnością.

– Już teraz planujemy kolejne przedsięwzięcie charytatywne, do którego zaprosimy pracowników firmy – dodaje Henryk Turczak.

Sądząc po hojności i zaangażowaniu załogi zakładu energetycznego, będzie to kolejna udana akcja na rzecz potrzebujących. Zarówno przedstawiciele ChSCh, jak i PGE w Łodzi cieszą się z możliwości wspólnych działań dobroczynnych i wyrażają nadzieję na dalszą owocną współpracę.

Złóż swój dar na działalność charytatywną.

Pamiętaj o przekazaniu 1% podatku dla ChSCh (KRS 0000220518)

(aw)     

 

 

 

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

2 468 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Łódzki
Filia Łódź
ul. Kopcińskiego 67
90-032 Łódź

Nr konta bankowego:
82 2030 0045 1110 0000 0283 5200

Kierownik: Henryk Turczak
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel.: (+48) 22 34 99 935

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij