Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Łódź: fałszywe zbiórki odzieży. Reaguj od razu!

Wciąż na terenie województwa łódzkiego odbywają się nielegalne zbiórki odzieży organizowane przez osoby podszywające się pod firmę, która kiedyś w imieniu Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) zbierała na tym terenie odzież.   

– Ostatnio takie zbiórki odbyły się w Królowej Woli w powiecie tomaszowskim oraz w Łodzi na ulicy Sekwestratorskiej – mówi Bogusław Bałut, prezes Fundacji Chrześcijańska Służba Charytatywna Oddział Łódzki. – Oszuści posługują się ulotkami z naszym logo oraz nazwą i zbierają odzież spod domów, bloków.

Organizacja apeluje, aby w razie zauważenia ulotek zapowiadających taką fałszywą zbiórkę, natychmiast poinformować o tym fakcie najbliższy komisariat policji (mapa komisariatów, numery telefonów znajdują się pod nazwą komisariatu w kolumnie po lewej stronie) oraz Chrześcijańską Służbę Charytatywną pod numerem telefonu 22 34 99 935.

– Szybka reakcja jest szczególnie ważna – podkreśla Bogusław Bałut. – Tylko wtedy bowiem jest szansa, że policja złapie osoby podszywające się pod nas na gorącym uczynku.

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij