Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Łódź

Łódź: fałszywe zbiórki odzieży. Reaguj od razu!

12.04.2016, nieprzypisany

Wciąż na terenie województwa łódzkiego odbywają się nielegalne zbiórki odzieży organizowane przez osoby podszywające się pod firmę, która kiedyś w imieniu Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) zbierała na tym terenie odzież.   

– Ostatnio takie zbiórki odbyły się w Królowej Woli w powiecie tomaszowskim oraz w Łodzi na ulicy Sekwestratorskiej – mówi Bogusław Bałut, prezes Fundacji Chrześcijańska Służba Charytatywna Oddział Łódzki. – Oszuści posługują się ulotkami z naszym logo oraz nazwą i zbierają odzież spod domów, bloków.

Organizacja apeluje, aby w razie zauważenia ulotek zapowiadających taką fałszywą zbiórkę, natychmiast poinformować o tym fakcie najbliższy komisariat policji (mapa komisariatów, numery telefonów znajdują się pod nazwą komisariatu w kolumnie po lewej stronie) oraz Chrześcijańską Służbę Charytatywną pod numerem telefonu 22 34 99 935.

– Szybka reakcja jest szczególnie ważna – podkreśla Bogusław Bałut. – Tylko wtedy bowiem jest szansa, że policja złapie osoby podszywające się pod nas na gorącym uczynku.

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

2 468 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Łódzki
Filia Łódź
ul. Kopcińskiego 67
90-032 Łódź

Nr konta bankowego:
82 2030 0045 1110 0000 0283 5200

Kierownik: Henryk Turczak
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel.: (+48) 22 34 99 935

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij